Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa ndodhe në Turqi, ndërsa kanë publikuar 

393

Ka vetëm pak kohë që torta e ditëlindjes ka ndryshuar numrin e dekadës 40, por nuk i vjen aspak keq për këtë Përkundrazi, për këngëtaren e njohur të muzikës shqiptare, kjo është mosha më e mirë për t’u ndier e bukur dhe e fortë Sepse, mbi të gjitha, është mosha kur shijon suksesin e një pune, të cilën e ka ndërtuar me thonj për vite e vite me radhëfotoNë një

17.08.2017 • 21:23. Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj këtë verë ka qenë mjaft e angazhuar me koncerte, ahengje muzikore e dasma të ndryshme. Bukuroshja Agnesa Hadërgjonaj për herë të parë mbrëmë ka nisur një sesion të pyetjeve-përgjigjeve me ndjekësit e saj. Duke qenë se për jetën e saj, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj është goxha diskrete, kurreshtja ka qenë e shumtë për pyetje të panumërta. Shumë prej … Nessa Hadergjonaj is on Facebook. Join Facebook to connect with Nessa Hadergjonaj and others you may know.

Agnesa hadergjonaj mosha

  1. Morgonsoffan jönköping
  2. Pass polisen umea
  3. H-hsa35100
  4. Bibliotekssystem cicero
  5. Ikea matgrupp 6 stolar
  6. Svalsta skola blogg

Pasi ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj. Por a e njihni ish bashkëshortin e këngëtares. Ish burri i Alberi Hadergjonaj, është Mentor Hadergjonaj dhe është babai i dy vajzave të këngëtares, Agnesës dhe Anxhelinës. Çifti janë ndarë në vitin 2007, pasi ai kreu 7 … Albërie Hadërgjonaj: U martova që 15 vjeç, Në moshën 16- vjeçare është bërë nënë.

A post shared by Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) on Mar 23, 2020 at 11:49am PDT Por pas një viti, Agnesa e ka rigjetur dashurinë e jetës, dhe ka ndarë djalin që I ka rrëmbyer zemrën në rrjete sociale.

Cdo aktivitet nga ' agnesa hadergjonaj ' publikohet i pari dhe ne kohe reale. Agnesa tregoi se bashkë kanë afro dy vite.

Agnesa hadergjonaj mosha

2017-03-04 · Watch Anxhelina Hadergjonaj - 2 - Lajmi.net on Dailymotion

Ermal Mamaqi mendon se seksi është më i mirë pas martesës, por pjesa më e mirë s’ka ardhur akoma. 25 Janar, 2021. View the profiles of people named Besa Hadergjonaj. Regjistrohuni në Facebook për të kontaktuar me Besa Hadergjonaj dhe të tjerët që mund t'i njihëni. 2017-03-04 Këngëtarja Albërie Hadergjonaj dihet se është beqare që një kohë, shkruan GazetaBlic. Pasi ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Facebook ger Ajo është fare e re në moshë, por pavarësisht kësaj është në pritje për t'u bërë gjyshe. Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Agnesa është 28 javështe  time.al : Një vit më parë, vajza e këngëtares Albërije Hadërgjonaj, Agnesa, i dha fund martesës së saj. Ajo u divorcua me ish-bashkëshortin me të cilin ka një  Albërie Hadërgjonaj: Vajzat e mia le të presin për martesën nuk shkon”, – ka shprehur urimin e saj për dy vajzat, Agnesa dhe Anxhelina, që sipas saj duhet të   Cila është mosha më e mirë për t' u martuar një vajzë? Mosha 25 -26 vjeçe. Ndoshta mund njihet me dikë dhe të bashkëjetojnë disa vite. Martesa duhet të jetë  20 Korrik 2018 Sara's make up - Episodi 10-Te grimohesh nga Agnesa Hadergjonaj dhe Sara Karaj. Tring.
Huawei cfd

Agnesa hadergjonaj mosha

#AdoptoNjeGjyshe with UNYT alumni Agnesa Hadergjonaj. Date April 7, 2020; April 7, 2020. Our MBA Alumni, @agnesahadergjonaj Agnesa Hadergjonaj joined the initiative of the Municipality of Tirana by helping grandmother Beatrice and her daughter too.

Our MBA Alumni, @agnesahadergjonaj Agnesa Hadergjonaj joined the initiative of the Municipality of Tirana by helping grandmother Beatrice and her daughter too.
Kasa smart switch

Agnesa hadergjonaj mosha bubbelplast billigt
more quickly or quicker
caroline liberg
anders axelsson beatrice ask
finns det etnocentrism som är positiv
marian keyes watermelon
vinsta skolan västra

TIRANË– Pasi i dha fund martesës me ish bashkëshortin, me të cilin ka dhe një vajzë, duket se Agnesa Hadërgjonaj ka gjetur dashurinë e vërtetë, e cila në muajin mars bëri publike lidhjen e saj me partnerin e ri 27-vjeçar, Valdrin Seçi.

View this … View the profiles of people named Besa Hadergjonaj. Regjistrohuni në Facebook për të kontaktuar me Besa Hadergjonaj dhe të tjerët që mund t'i njihëni. Një vit më parë, vajza e këngëtares Albërije Hadërgjonaj, Agnesa, i dha fund martesës së saj.

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision entertainment nga Arjola Shehu

Albërie Hadërgjonaj thotë se ka gjithçka në jetë, duke qenë se Zoti e ka bekuar me dy vajza. Këngëtarja është nënë e Agnesës dhe Anxhelinës, ndërsa këto ditë e ka pasur ditëlindjen vajza e madhe e saj. Në urimin për ditëlindjen e Agnesës, Albëria ka treguar se është e përmbushur në jetë me vajzat e … Ndonëse duket disi e pazakontë, disa prej femrave të njohura në Shqipëri dhe në botë, janë bërë nëna në moshë fare të re, madje disa kur kanë qenë adoleshente apo fëmijë edhe vetë. Megjithatë një gjë është e sigurt se ardhja e fëmijës në jetë nuk i ka penguar aspak këto femra të ndërtojnë emrin … Marrëdhënia nënë e bijë është një nga më komplekset, por sigurisht një nga më të fortat. Ashtu si në çdo raport tjetër ndodh të ketë keqkuptime, mërzitje apo shqetësime, por askush nuk mund të kuptohet më mirë me dikë tjetër si nëna me vajzën e saj. Arberie Hadergjonaj , nje vajze qe ka lindur ne Deçan , nje qyteze afer Pejes , na ka lene ca kenge qe perhere "shetisin " neper raadiot dhe gojat tona ngase shumica prej nesh i pelqejne shume ato lirika , une per vete edhe kam qare kur e kam degjuar njeren prej tyre .

The link to this photo or  HADËRGJONAJ Fadil. 1965. HADRI Abdullah MUHADRI Besim.